Nauka Języka Angielskiego Warszawa Wola - Enjoy School
Zdrowie i Ty

Najlepsza Szkoła Językowa Warszawa – Enjoy School

Najlepsza Szkoła Językowa Warszawa Enjoy  School oferuje kursy języka angielskiego dla międzynarodowej społeczność studenckiej w każdym wieku. Wybór obejmuje nie tylko 3 bardzo atrakcyjne lokalizacje w trzech punktach w Warszawie, ale pozwala też na dopasowanie kursu do indywidualnych potrzeb każdego kursanta. Szkoły w Warszawie legitymują się certyfikatem British Council. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę nauczycielską.

Warto podkreślić, że zajęcia odbywają są w międzynarodowych, niewielkich grupach – 5, 10, 12 lub 14-osobowych w zależności od terminu oraz rodzaju kursu.

Studenci mają dostęp do internetu, materiałów multimedialnych oraz biblioteki, gdzie w ciszy i skupieniu można poczytać lub odrobić pracę domową.

Kursy Językowe w Warszawie

  • General English
  • Kursy Intensive English
  • Kursy Mini Group – program taki jak w General English, ale ilość osób w grupie jest zdecydowanie mniejsza. Można wybrać 30 lekcji tygodniowo.
  • Kursy One-To-One
  • Kursy mieszane – General English z One-To-One lub Mini Group
  • Kursy przygotowujące do egzaminów IELTS, BEC, Cambridge Club 50+
  • Business English – można wybrać Business One-To-One, Business Mini Group, Business Combination.
  • Junior Summer Programmes – dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat.

Szkoły i Kursy Językowe w Warszawie

Nie ma doskonalszej metody nauki języka obcego niż aktywny pobyt w kraju posługującym się językiem, którego się uczymy. Kursy językowe w Warszawie przyśpieszają tempo nauki kilkakrotnie w stosunku do tempa nauki w Polsce. Wzrasta nie tylko tempo ale również motywacja. Po pewnym czasie są takie chwile, gdy zaczynasz nawet myśleć po angielsku. Szkoły językowe w Warszawie są przeznaczona zdecydowanie dla tych, którzy chcą naprawdę opanować język angielski.

Szkoły i kursy językowe Warszawa – hiszpański

Nauka hiszpańskiego to nauka drugiego języka świata. Ogromna liczba ludzi posługujących się tym językiem oraz jego piękno może być dużą zachętą do jego nauki. Nie da się również pominąć faktu, że kursy językowe w Hiszpanii to wspaniałe, aktywne wakacje i możliwość nawiązania nowych kontaktów z całego świata. Hiszpańskie szkoły językowe to nauka i rozrywka w najczystszej postaci.

Lokalizacja

Enjoy – Szkoła językowa ul . Bellottiego 5 lok. 3c i al. Jana Pawła II 61 / 131 Warszawa- Wola     oraz ul.Myśliborska 115 lok.3 Warszawa-Tarchomin

Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z Nami: https://enjoyschool.eu/kontakt/

Źródło:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Edukacja

https://www.gov.pl/web/edukacja

Lena Sokołowska

57 lat Lena Sokołowska specjalista w dziedzinieLogopeda:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Uniwersytet Medyczny w Lublinie Wiedza i doświadczenie zawodowe zdobyte 🌗Gdańsk Tutaj polecana strona Eretron Aktiv na potencję: stać się dla swojej ukochanej i mile widziany!🌗EnlargeEreccion opinie ekspertów---->>>> Sliminazer gdzie kupić

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *